A Bence kalandjai koncert - 1 évesek lettünk!

2023. 09. 16.

Bizony, már egy éve lesz, hogy nyitva vagyunk!
Tavaly szeptember végén egy szombat délután nagy izgalommal vártuk a megnyitónkat. Sok mindent még nem láttunk előre akkor, de azon a szombaton egy valamiről megbizonyosodtunk: van igény arra, hogy találkozzunk, egy pohár finom bor mellett jó zenéket hallgassunk.
LAGOM! mondanák erre a svédek Elég jó, se több, se kevesebb nem kell. Ezt az elvet vallva idén újra Jobbágy Bence fog énekelni és gitározni a teraszunkon, újra lesz bor a koccintáshoz, idén a Büttner Borászat jóvoltából.
És természetesen lesz közös torta is!

Mindenkit szeretettel várunk!

Helyszín: Parókia Coworking - 8283 Káptalantóti, Petőfi utca 36-38.

Dátum: 2023. szeptember 16.

Időpont: 17:00-18:30

A koncertre a belépés díjtalan!

Gyermekbarát esemény.

 

A helyszínen szelektív hulladékgyűjtő kukákat helyezünk ki. Köszönjük, hogy Önök is ügyelnek, hogy minél kevesebb hulladék keletkezzen, illetve amik termelődtek, azokat a megfelelő kukába helyezik. 

 

A Pajta Program eseménye a Veszprém-Balaton 2023 Európa Kulturális Főváros program részeként valósult meg.